Exkluzivní klenoty pro každou příležitost

 

Od roku 1998 rozzářily ulice lázeňské zóny v Karlových Varech šperky a hodinky od společnosti Natka, nabízející široký sortiment celosvětově známých luxusních značek, jež uchvátí každého zákazníka nejen svou kvalitou, ale i elegantním a jedinečným designem.

 

Vybírat můžete z bohaté palety špičkových modelů hodinek značky Concord, Romain Jerome, Armin Strom, Century, Milus, Paul Picot, Cimier, Tendence a mnoha dalších. Jednoznačně Vás oslní i třpyt šperků od exkluzivních značek jako je například Luca Carati, Masriera, Piero Milano, Stenhorn, Roberto Demeglio, Jeell, Guy Laroche či Rebelligion. Společnost v České republice také zastupuje renomovanou italskou značku Tonino Lamborghini. Díky této spolupráci máte možnost v nabídce nalézt i mobilní telefony s vybroušeným italským designem, vyráběné ve Švýcarsku. Profesionalitu i kvalitu společnosti podtrhuje zkušený a přívětivý personál, který se o Vás postará a zároveň Vám pomůžeme vybrat ten správný klenot pro každou příležitost.

 

Krásný šperk či hodinky patří k nejkrásnějším dárkům na světě, navštivte proto jednu ze tří prodejen společnosti Natka a udělejte radost svým blízkým nebo sami sobě.